Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
20.02.2019
АВТОР: BARRISTERS

Підготовче судове засідання по справі Корнієнка О. М. від 19.02.2019 р. у Малиновському районному суді м. Одеси

19.02.2019 р. о 10 годині оо хвилин, Одеський апеляційний суд визначив підсудність справи Корнієнка О. М. (через те, що в Білгород-Дністровському міськрайонному суді Одеської області вичерпана можливість до формування складу суду у цій справі) та направив її до Малиновського районного суду м. Одеси для розгляду.

У цей же день, 19.02.2019 р., о 15 годині 00 хвилин, партнеру, адвокату АО «Barristers» Денису Пономаренку зателефонував помічник судді Малиновського районного суду м. Одеси Черевко С. П. та повідомив, що буде проведено «оперативне» підготовче судове засідання по справі Корнієнка О. М., «які тільки усі прийдуть до суду».

Близько 17 години цього ж дня з’явилося повідомлення, що будівля Малиновського районного суду м. Одеси замінована, усі відвідувачі та працівники суду були евакуйовані. Однак, це не перешкодило колегії суддів Малиновського районного суду м. Одеси провести підготовче судове засідання у справі Корнієнка О. М. та до вирішення питання про призначення справи до судового розгляду надзвичайно оперативно розглянути клопотання прокурора Білгород-Дністровської місцевої прокуратури Одеської області Самородової І. І. про обрання необґрунтовано обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У зв’язку з неявкою усіх учасників процесу, підготовче судове засідання було відкладено. Однак, незважаючи на це, колегія суддів Малиновського районного суду м. Одеси вирішила в порушення норм кримінально процесуального законодавства розглянути клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, яке в подальшому було оперативно задоволено.

Чекаємо повний текст ухвали.

 

Джерело: BARRISTERS
1858
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА