Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
22.08.2019
АВТОР: BARRISTERS

Правоохоронці намагаються здійснити тиск на захист у справі Чорного Вадима Львовича

Сьогодні, адвоката Поліщука Артема Вадимовича, який здійснює захист Чорного Вадима Львовича у кримінальному провадженні щодо обставин трагедії, яка сталася вночі 17 серпня 2019 року в місті Одесі, а саме пожежі під час якої загинули і постраждали люди, співробітники правоохоронних органів намагалися викликати на допит.

Такі дії свідчать про тиск на сторону захисту за активну та принципову правову позицію по справі клієнта, що є неприпустимим.

Відповідно до положень ч.2 ст. 65 КПК України, не можуть бути допитані як свідки захисник про обставини, які стали їм відомі у зв’язку з виконанням функцій захисника. Згідно статті 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», професійні права, честь і гідність адвоката гарантуються та охороняються Конституцією України, цим Законом та іншими законами, зокрема забороняються: будь-які втручання і перешкоди здійсненню адвокатської діяльності; вимагання від адвоката надання відомостей, що є адвокатською таємницею; втручання у правову позицію адвоката.

У випадку продовження спроби тиску на сторону захисту, попереджаємо про негайну та жорстку реакцію на відповідні дії в рамках діючого законодавства України.

Джерело: BARRISTERS
1182
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА