Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
22.08.2019
АВТОР: ECHR: Ukrainian Aspect

ПРОВОКАЦІЯ ВЧИНЕННЯ ЗЛОЧИНУ: ПРАКТИКА ЄСПЛ ТА НАЦІОНАЛЬНИХ СУДІВ (ПОСІБНИК)

Ключові підходи до розуміння провокації злочину, що використовуються у практиці Європейського суду з прав людини, та приклади їх імплементації у рішеннях національних судів виклали вчені Національної академії прокуратури України в окремому науково-практичному посібнику.

Окремо висвітлено правові наслідки застосування правоохоронцями провокаційних дій, найважливішими з яких є визнання зібраних у кримінальному провадженні доказів недопустимими та кримінальна відповідальність за провокацію злочину.

У виданні також проаналізовано співвідношення провокації злочину та таємної перевірки доброчесності прокурорів, зроблено висновок про істотну різницю між цими правовими явищами.

Авторами посібника «Провокація вчинення злочину: практика Європейського суду з прав людини та національних судів» виступили Олександр Гладун, Вероніка Плотнікова, Кристина Арушанян, Дмитро Лотюк, Ігор Пилипенко, Інна Єрьоменко, Ганна Щербакова та Олександр Черняк.

Рецензентами видання стали доктор юридичних наук, професор Юрій Дьомін (начальник відділу підготовки прокурорів з процесуального керівництва та криміналістичного забезпечення досудового розслідування інституту спеціальної підготовки Національної академії прокуратури України та Наталія Марчук (суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду).

Провокація вчинення злочину: практика Європейського суду з прав людини та національних судів: наук.-практ. посіб. / кол. авт.: Гладун О.З., Плотнікова В.П., Арушанян К.К., Лотюк Д.П., Пилипенко І.В., Єрьоменко І.В.,  Щербакова Г.В.,  Черняк О.М. Київ: Національна академія прокуратури України, 2019. 118 с.

ISBN 978-617-7500-93-2

Джерело: ECHR: Ukrainian Aspect
455
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА