Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
17.05.2019
АВТОР: ПАРТНЕР АО "BARRISTERS" ПОНОМАРЕНКО ДЕНИС

У другому томі збірнику матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Правове життя сучасної України» опубліковані тези партнера АО “BARRISTERS” Дениса Пономаренко.

У другому томі збірнику матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції, яка проходила у Національному університеті Одеська юридична академія, «Правове життя сучасної України» опубліковані тези партнера АО «BARRISTERS» Дениса Пономаренко на тему: “Контрольоване вчинення корупційного діяння: аспекти законності застосування у кримінальних провадженнях щодо корупційних злочинів”.

Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «Правове життя сучасної України» відображають актуальні питання адміністративного права та процесу, фінансового права, результати правових досліджень у сфері судової та правоохоронної діяльності, актуальні проблеми кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права, кримінально-процесуального права, криміналістики, судової експертизи, судової психології та медицини.

Розглядаються сучасні проблеми цивільного права та цивільного процесу, права інтелектуальної власності та корпоративного права, господарського право та процесу. Висвітлюються проблеми фізичної підготовки майбутніх юристів, правової лінгвістики, перекладу та журналістики.

Збірник розрахований на наукових працівників, викладачів, докторантів, аспіратнів, студентів закладів вищої освіти, а також юристів-практиків, які цікавляться проблемами сучасної юриспруденції, галузевими напрямами розвитку права та державного будівництва на шляху євроінтеграції.

Прикріплені файли
Джерело: BARRISTERS
569
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА