Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
27.07.2021
АВТОР: Loyer

У одному з американських судів компанія вимагатиме $112 тисяч з пари, яка поставила їм 1 зірочку в Google

Подружжя Отем Непер і Адама Марша з міста Ванкувер американського штату Вашингтон поставило одну зірочку за якість послуг покрівельної компанії Executive Roof Services у Google.

Після цього компанія подала на пару в суд за наклеп і вимагає 112 тисяч доларів компенсації.

Про це повідомляють місцевий телеканал KGW8-TV і Newsweek.

Отем Непер і Адам Марш кажуть, що компанія вимагає в них 112 тисяч доларів за нібито наклепницький негативний відгук на Google

Кілька місяців тому Непер і Марш помітили, що в будинку, який вони орендують, почав протікати дах. Орендодавець, якому вони про це повідомили, викликав працівника місцевої покрівельної компанії Executive Roof Services.

За словами Непер і Марша, працівник компанії, який оглянув покрівлю, сказав перетелефонувати в офіс наступного дня. Жінка, яка їм відповідала, була «вкрай грубою», «відмовлялася будь-що повідомляти» і «насміхалася» з них, згадують жінка й чоловік.

Тож вони обоє написали негативні відгуки на Executive Roof Services у Google, де описали свій досвід взаємодії з компанією. Вони також подали скаргу, бо компанія так і не надала їм графіку виконання робіт, який обіцяв працівник.

Після цього, за словами Непер, з подружжям зв’язався власник Executive Roof Services Майкл Мекам.

«Він сказав мені, що знає, де ми живемо, що в нього є знайомий-криміналіст і він витратить сотні тисяч доларів, щоб засудити мене», — згадує жінка.

Дах, який протікає, з якого й почалася історія

Спершу Маршу й Непер прийшло повідомлення з компанії з вимогою видалити негативний відгук. Подружжя повідомило про це поліції й думало, що «на цьому все». Але наприкінці червня 2021 року їм надійшла позовна вимога від Executive Room Services.

У ній подружжя звинувачували в «наклепі й міжнародному втручанні в очікувану діяльність бізнесу». За це з них вимагають стягнути 112 тисяч доларів компенсації.

«Якщо чесно, я одразу заревіла. Я злякалася. У мене нема грошей на адвоката. Я не можу заплатити 112 тисяч доларів. І я не можу і не хочу оголошувати себе банкруткою», — каже Непер.

Тепер пара збирає кошти на адвоката на краудфандинговому сервісі GoFundMe. Їм уже пожертвували майже вісім тисяч доларів (на момент написання новини).

Адвокат Executive Roof Services Девід Баузер каже, що Марш і Непер «свідомо завдали шкоди репутації» компанії своїми негативними відгуками — хотіли «отримати звіт [про виконання робіт], на який вони права не мали», тому що послуги замовив орендодавець, а не вони.

Джерело: Loyer
207
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА