Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
16.10.2018
АВТОР: Судовий Репортер

У Вишгороді третю добу ламають сейфи

“Стопами діамантових прокурорів” – саме так оцінюють дії Слідчого управління нацполіції в Київській області представники закритого акціонерного товариства “ВДМ”. Вони розповідають: в рамках кримінального провадження, яке відкрите на їхнє підприємство, поліція веде невідкладні слідчі дії з врятування майна. Утім майно належить не компанії, а фізичним особам, які орендують у них сейфи.

ОРЕНДАТОРИ СЕЙФІВ: 

– “Сейчас они хотят это все изъять, непонятно куда и непонятно почему.”

– “Мне до сих пор ничего не предъявили, никаких документов, которые легитимизируют этот процесс.”

Нашій знімальній групі слідчий не дав роз’яснення щодо подробиць та мети врятування майна, а постанову від прокура показати відмовився.

ОЛЕКСАНДР ТЕРПИЛО, СЛІДЧИЙ СЛІДЧОГО УПРАВЛІННЯ НАЦПОЛІЦІЇ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ: 

– “Це є таємниця слідства. На даний момент проводяться слідчі дії, все згідно чинного законодавства.”

АДВОКАТИ РОЗПОВЫДАЮТЬ:

– “Вони надали докази, що орендатори сейфів не мають жодного стосунку до кримінального провадження і, згідно ухвали слідчого судді, обшук в приміщенні підприємства мав відбуватись без вилучення майна.”

АНДРІЙ ЛЕВКОВЕЦЬ, АДВОКАТ:

– “Зловживаючи правами, просто порушують закон. Частину речей вже вилучили з сейфів і описали, а частину вони зараз намагаються ще дістати. Ми маємо реальні побоювання щодо того, що вони, все ж таки, будуть фізично вилучені і забранні слідчим. Де вони будуть після цього перебувати ми не знаємо.”

Слідчі дії тривають донині. Адвокати, власники майна та керівники підприємства намагаються контролювати процес, але висловлюють занепокоєння щодо можливих провокацій з боку слідчих.

 

Джерело: sud-report.com.ua
1733
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА