Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
03.08.2021
АВТОР: Loyer

В Британії засудили крадійку, яка змогла підмінити діаманти за $5,8 млн звичайним камінням

У березні 2016 року злодіям вдалося відвернути увагу продавців у лондонському магазині коштовностей та вкрасти сім діамантів на 5,8 мільйона доларів.

Нині 60-річна жінка замінила дорогоцінності на звичайне каміння, у магазині це помітили не відразу.

Про це повідомляє поліція Лондона.

Лулу Лакатос, яка замінила діаманти звичайним камінням у ювелірному магазині Лондона

Правоохоронці повідомляють, що викрала дорогоцінності міжнародна організована банда. Нині 60-річна Лулу Лакатос із Франції входила до цього угруповання.

Вона вдавала із себе гемолога, на ім’я Анна. Вона нібито приїхала до Лондона від заможного російського інвестора, який хоче придбати дорогоцінності.

Коли Лакатос приїхала до магазину Boodles, вона сказала, що погано володіє англійською, тому розмовляла з персоналом французькою. Згодом вона використала мовний бар’єр, щоб відвернути увагу працівників від крадіжки.

Лакотос у присутності гемолога Boodles показали сім діамантів. Потім їх помістили у спеціальний мішечок, який зберігався у сховищі магазину до оплати. Проте жінка спритно підмінила мішечок із дорогоцінностями на мішечок із галькою. Під час повторного огляду камінців гемолог магазину не помітив, що перед ним фальшивки.

AP пише, серед викрадених дорогоцінностей знаходився 20-каратний діамант у формі серця у понад 3 мільйони доларів та 3-каратний рожевий діамант у формі груші за 1,5 мільйона доларів.

Лакатос вийшла з магазину та передала сумку одній із двох жінок, з якими вона зустрілась. Ще два чоловіка-спільники пішли у зворотному напрямку. Потім Лакатос у пабі перевдягнулася та сіла на потяг, який їхав із Великої Британії.

У ювелірному магазині крадіжку помітили наступного дня. Мішечок із камінцями вирішили перевірити через рентген, і хоча предмети мали той самий розмір, що й діаманти, у пакунку виявилось звичайне каміння.

Двох чоловіків, які працювали з Лакатос, визнали винними у змові для крадіжки. Ще одну жінку визнали невинуватою, наразі поліція шукає ще двох жінок, які працювали разом із Лакатос після того, як вона вийшла з магазину.

А 60-річну жінку екстрадували з Франції до Великої Британії у грудні 2020 року. 28 липня 2021-го суд визнав її винною у змові заради крадіжки та засудив до 5 років і 6 місяців ув’язнення.

Джерело: Loyer
154
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА