Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
19.05.2021
АВТОР: lexinform.com.ua

Відбір адвокатів для системи безоплатної правової допомоги може проводитися дистанційно

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» від 12 травня 2021 р. № 464, якою передбачено, що засідання комісії можуть проводитися дистанційно в режимі відеоконференції за умови наявності технічної можливості.

Технічне забезпечення проведення засідань комісії дистанційно в режимі відеоконференції здійснюється відповідним регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Засідання комісії, що проводиться дистанційно в режимі відеоконференції, є правоможним, якщо на ньому в режимі відеоконференції, що дає змогу одночасно бачити та чути всіх учасників засідання комісії, присутні члени комісії в кількості не менш як двох третин її складу.

Також за рішенням комісії співбесіда може проводитися дистанційно в режимі відеоконференції за умови наявності технічної можливості.

Перед проходженням співбесіди дистанційно в режимі відеоконференції адвокат пред’являє паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України, чи паспортний документ іноземця, що дає змогу ідентифікувати цього адвоката, та свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

У разі проведення співбесіди дистанційно в режимі відеоконференції канал зв’язку, час і дата початку проведення такої співбесіди узгоджуються з адвокатом будь-яким доступним способом, у тому числі засобами телекомунікаційного зв’язку.

Під час проведення співбесіди дистанційно в режимі відеоконференції використовувані технічні засоби та/або технології повинні забезпечувати належну якість зображення та звуку.

Джерело: lexinform.com.ua
187
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА