Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
27.07.2020
АВТОР: BARRISTERS

Вийшло друком видання «Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»: постатейна систематизація окремих правових позицій Верховного суду» станом на 1 липня 2020 року.

АО «Barristers» з радістю інформує Вас про вихід друкованного видання «Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»: постатейна систематизація окремих правових позицій Верховного суду» станом на 1 липня 2020 року.

У практичному посібнику здійснено систематизацію витягів з постанов та ухвал Верховного Суду станом на 1 липня 2020 року за статтями Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Посібник є першим друкованим виданням, у якому за статтями Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльніcть» систематизовано правові позиції Верховного Суду за усіма юрисдикціями.

Посібник буде корисним для адвокатів, помічників і стажистів адвокатів, здобувачів вищої освіти й усіх, хто цікавиться проблемами адвокатури та адвокатськоі діяльності.

Загальний обсяг книги – 424 сторінки.

Вартість книги становить – 650 грн.

Замовлення можливо оформити за посиланням  або надіславши зявку на Viber|Telegram: +38 (066) 26 79 759, +38 (093) 705 53 20  та вказати наступні дані:

  • ПІБ отримувача
  • номер телефону
  • кількість книг
  • номер відділення Нової пошти

Передоплата обов’язкова.

Прикріплені файли
Джерело: BARRISTERS
645
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА