Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
29.07.2020
АВТОР: BARRISTERS

Є доступним для замовлення на сайті систематизація практики ВС за статтями Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». До статей закону подано витяги із судових рішень Великої Палати Верховного Суду, Касаційного адміністративного суду, Касаційного кримінального суду, Касаційного господарського суду та Касаційного цивільного суду.

Є доступним для замовлення на сайті систематизація практики ВС за статтями Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

До статей закону подано витяги із судових рішень Великої Палати Верховного Суду, Касаційного адміністративного суду, Касаційного кримінального суду, Касаційного господарського суду та Касаційного цивільного суду.

Посібник є першим друкованим виданням, у якому за статтями Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльніcть» систематизовано правові позиції Верховного Суду за усіма юрисдикціями.

Загальний обсяг книги – 424 сторінки.

Вартість книги становить – 650 грн.

Замовлення можливо оформити за посиланням  або надіславши зявку на Viber|Telegram: +38 (066) 26 79 759, +38 (093) 705 53 20  та вказати наступні дані:

  • ПІБ отримувача
  • номер телефону
  • кількість книг
  • номер відділення Нової пошти

Передоплата обов’язкова.

 

Прикріплені файли
Джерело: BARRISTERS
164
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА