Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
22.07.2019
АВТОР: ECHR: Ukrainian Aspect

ЄСПЛ ОЦІНИВ МОРАЛЬНУ ШКОДУ ВІД ВТРАТИ ДОЛИНИ У ВЕНЕЦІЙСЬКІЙ ЛАГУНІ У € 5 ТИС.

У липні 1972 року компанія Zappa S.A.S. стала власником однієї з багатьох «рибальських долин» розташованих в лагуні в провінції Венеція (Італія), відомої як Valle Zappa.

Басейни, які складаються з невеликих островів і водного простору, відокремлених від моря греблями, були передані рибному промислу. У 1989, 1991 і 1994 роках компанії, які діяли в цих рибальських басейнах, отримали вказівки місцевих фінансових органів влади звільнити водний простір на підставі того, що він був державною власністю.

Посилаючись на статтю 1 Протоколу № 1 (захист власності) Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, компанія Zappa S.A.S. поскаржилася до ЄСПЛ на те, що вона втратила право на свою власність.

Суд у Страсбурзі констатував порушення конвенційних гарантій та присудив 5 тис. євро компенсації завданої моральної шкоди.

З текстом прес-релізу рішення ЄСПЛ у справі «Zappa S.A.S. проти Італії» (заява № 43842/11) у перекладі президента Спілки адвокатів України Олександра Дроздова та директора АБ «Дроздова та партнери» Олени Дроздової можна ознайомитися за посиланням.

Джерело: ECHR: Ukrainian Aspect
409
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА