Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
02.10.2019
АВТОР: BARRISTERS

За позовом адвоката АО «Barristers» Олександра Тананакіна скасовано податкове повідомлення-рішення на суму 348 тис. гривень.

Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 1 жовтня 2019 року по справі № 640/6526/19 задоволено в повному обсязі апеляційну скаргу адвоката АО «Barristers» – Олександра Тананакіна в інтересах позивача – ТОВ «Кредитна установа «Європейська кредитна група», скасовано рішення Окружного адміністративного суду м. Києва, визнано протиправним та скасовано податкове-повідомлення рішення Головного управління ДФС у м. Києві, складене за результатом проведення камеральної перевірки з питань дотримання вимог податкового законодавства в частині своєчасної сплати суми (зобов’язання) по податку на прибуток.

Оскаржуване податкове повідомлення-рішення було прийнято контролюючим органом за наслідком несвоєчасної сплати податкового зобов’язання суб’єктом господарювання під час рейдерського захоплення та неврегульованістю, у даний період, повноважень осіб, які мають право розпоряджатись коштами підприємства, зокрема, щодо сплати податкових зобов’язань, до моменту накладення арешту на рахунки на стадії досудового розслідування.

Разом з тим, під час апеляційного перегляду оскаржуваного рішення, суд апеляційної інстанції визнав слушними доводи апелянта, що системний аналіз статей 109 та 126 Податкового кодексу України дає підстави вважати, що законодавець передбачив можливість застосування до платника наслідків несвоєчасної сплати, зокрема узгодженої суми грошового зобов’язання, лише за наявності його вини.

З повним текстом даного судового рішення можна ознайомитись у Єдиному державному реєстрі судових рішень, після публікації для загального доступу.

Джерело: BARRISTERS
806
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА