Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
18.04.2019
АВТОР: BARRISTERS

За позовом адвоката АО «BARRISTERS» Олександра Тананакіна скасовано податкові повідомлення-рішення на загальну суму 1 млн. 145 тис. гривень.

За позовом адвоката АО «BARRISTERS» Олександра Тананакіна скасовано податкові повідомлення-рішення на загальну суму 1 млн. 145 тис. гривень.

Рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва від 10 квітня 2019 року скасовано податкові-повідомлення рішення Головного управління ДФС у м. Києві, складені за результатом проведення позапланової виїзної документальної перевірки в рамках досудового розслідування кримінального провадження відносно контрагентів позивача.

Під час судового розгляду даної справи, суд дійшов до висновку, що сам факт порушення кримінальної справи та отримання свідчень (пояснень) посадових осіб господарюючих суб’єктів, в рамках такої кримінальної справи, не є беззаперечним фактом, що підтверджує відсутність реальних правових наслідків всіх господарських операцій проведених позивачем та його контрагентами, а за змістом ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, з урахуванням чого судом не приймаються до уваги посилання відповідача на наявність у відношенні контрагентів позивача відкритих кримінальних проваджень.

З повним текстом судового рішення можна ознайомитись за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/81086867

Джерело: BARRISTERS
969
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА