Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
29.10.2018
АВТОР: BARRISTERS

За позовом адвоката АО «BARRISTERS» Олександра Тананакіна скасовано податкові повідомлення-рішення на загальну суму 408 тис. гривень.

Рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва, яке набрало законної сили 17 жовтня 2018 року, скасовано податкові-повідомлення рішення Головного управління ДФС у м. Києві, складені за результатом проведення позапланової виїзної документальної перевірки.

Під час судового розгляду даної справи, судом встановлено, що питання поводження з харчовими продуктами регулюються Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», яким з 20 вересня 2015 року не передбачено отримання висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи на харчову продукцію, а тому посилання податкового органу на відсутність вказаних первинних документів під час проведення перевірки, не ґрунтується на вимогах закону.

Також, частину доказів, зібрану податковим органом, в рамках досудового розслідування кримінального провадження, як підставу обґрунтування безтоварності господарських операцій, визнано очевидно недопустимими.

З повним текстом судового рішення можна ознайомитись за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/75141856

Джерело: BARRISTERS
456
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА