Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
13.11.2019
АВТОР: Асоціація адвокатів України (ААУ)

За результатами Десятого З’їзду Асоціації адвокатів України членом Правління було обрано Олексія Шевчука, партнера Адвокатського об’єднання «Barristers»

Протягом дев’яти років є практикуючим адвокатом, правозахисником, засновником та співзасновником близько десяти громадських проектів різних розмірів та масштабів.

Пан Шевчук є Головою Комітету ААУ з захисту прав адвокатів, членом Асоціації правників України, членом Міжнародної асоціації Адвокатів, членом Комітету з питань адвокатської етики Національної асоціації адвокатів України, автором численних публікацій в юридичних виданнях, тощо.

Лідерські якості Олексія, його здатність мотивувати та надихати інших йти за ним для виконання певної місії допомогли стати співзасновником та партнером Адвокатського об’єднання «Barristers», яке отримало в 2017р. почесну відзнаку «Відкриття року».

Олексій Шевчук відомий не тільки серед адвокатської спільноти завдяки ефективному захисту клієнтів у резонансних справах.

Крім того, варто відзначити активну політичну та журналістську діяльність пана Олексія, яку він поєднує з адвокатською практикою.

Ми впевнені, що досвід та професіоналізм нового члена Правління сприятимуть розвитку Асоціації!

Вітаємо пана Олексія з обранням, бажаємо успіхів та нових досягнень!

Джерело: Асоціація адвокатів України (ААУ)
359
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА