Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
15.12.2018
АВТОР:

ЗА ВКАЗІВКОЮ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ НПУ-НАЧАЛЬНИКА КРИМІНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В’ЯЧЕСЛАВА АБРОСЬКІНА ЧЕТВЕРТУ ДОБУ НЕЗАКОННО УТРИМУЮТЬ ГЕОРГІЯ ЛОБЖДАНІДЗЕ З МЕТОЮ ПОДАЛЬШОЇ ДЕПОРТАЦІЇ

Вже четверту добу Департамент стратегічних досліджень Національної поліції України за особистою вказівкою першого заступника голови Національної поліції України – начальника кримінальної поліції В’ячеслава Аброськіна без будь-яких документів незаконно утримує відомого в певних колах України та світу громадянина Грузії Георгія Лобджанідзе (Куцу).

Представники поліції не допускають адвокатів, не надають ніяких документів. Готують затриманого до незаконної примусової депортації засобами Служби безпеки України.

Адвокатами АО “Barristers” Колокольніков Вадим, Лазаренко Ельвіра, Щербина Олександр та Джевага Максим здійснюється захист Георгія. Четверту добу на 11 поверсі Департаменту спеціальних розслідувань знаходиться незаконно людина. Адвокати звернулись до Державного бюро розслідувань, але в даний час зворотньої реакції ніякої немає.

 

Георгій Лобджанідзе відмовляється давати будь-які свідчення та не йде на контакт з представниками правоохоронних органів, основною метою яких є в будь-який спосіб незаконно депортувати його з території України. Його утримують вже протягом тривалого часу щоб він не мав змоги самостійно подати оскарження згідно процедури депортації. Скоріше за все, що буде залучена Служба безпеки України для реалізації незаконної схеми депортації, як це було в минулому з молдовським політиком, юристом і бізнесменом, колишнім депутатом парламенту Молдови В’ячеславом Платоном, Сергієм Глонті (Гуга) та іншими одіозними особами.


 

653
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА