Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
07.08.2020
АВТОР: Українське право

ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО АДВОКАТУРУ ТА АДВОКАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ»: ПОСТАТЕЙНА СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ОКРЕМИХ ПРАВОВИХ ПОЗИЦІЙ ВЕРХОВНОГО СУДУ

Закон України «Про адвокатуру та адвокатськудіяльність»: постатейна систематизація окремих правових позицій Верховного Суду / наук.ред.: І. В. Гловюк, М. І. Пашковський, Д. В. Пономаренко, Ю. В. Жовтан. – Одеса : Фенікс, 2020. – 424 с.

Адвокатське обє’днання «Barristers» пропонує юридичній спільноті інноваційний науково-практичний продукт: практику Верховного Суду (яка включає практику Великої Палати Верховного Суду, Касаційного адміністративного суду, Касаційного цивільного суду, Касаційного господарського суду, Касаційного кримінального суду), яка систематизована за статтями Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». До практично кожної статті Закону у предметному (за юрисдикціями) та хронологічному порядках розміщено правові позиції з відповідного питання, викладені у постановах Верховного Суду кожної юрисдикції. Кожна правова позиція супроводжується QRкодом, якийнадаєможливістьмиттєво отримати доступ до потрібного рішення суду у повному обсязі. Практика Верховного Суду наведена станом на 1 липня 2020 року.

Адвокатське обє’днання «Barristers» було створено 15 грудня 2017 року, основною практикою якого є кримінальне право та процес. АО «Barristers» здійснює захист і представництво не тільки в Україні, а й у Європейському суді з прав людини, судах деяких зарубіжних країн.

АО «Barristers» має ряд відзнак, зокрема: визнано «Відкриттям року» серед кращих юридичних фірм у сфері кримінального права (2018); ввійшло у ТОП «50 провідних юридичних фірм України 2018 року», а також у ТОП «10 провідних фірм з кримінального права України 2018 року»; визнано відкриттям року за рейтингом юридичних фірм Star Lawyers від ЛІГА:ЗАКОН (2019); «Бренд року- 2019» в номінації «Прорив року»; Юридична премія року 2019» в номінації «Юридична фірма – прорив року у кримінальній практиці»; ТОП «50 провідних юридичних фірм України 2019 року»; переможець юридичної премії LegalAwards 2020 в номінації «Юридична фірма року в сфері захисту бізнесу».

Партнери та адвокати АО «Barristers» неодноразово відзначалися у номінаціях конкурсу «Адвокат року».

Партнери та адвокати АО «Barristers» мають ряд науково-практичних, наукових публікацій. У 2019 АО «Barristers» було видано Кримінальний процесуальний кодекс України із постатейними матеріалами у вигляді витягів з постанов та ухвал Верховного Суду (Великої Палати Верховного Суду та Касаційного кримінального суду) та Верховного Суду України станом на 1 лютого 2019 року.

          Наукові редактори:

Пономаренко Денис Васильович – адвокат, партнер АО «Barristers», член Комітет захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Одеської області; член Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів України; Голова Одеського відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України». У 2019 році був визнаний лідером практики з кримінального права та процесу за версією Юридичної газети у рейтингу «100 найкращих юристів України».

Жовтан Юрій Валерійович – адвокат, партнер АО «Barristers», член Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів України.

Пашковський Микола Іванович – адвокат, науковий радник АО «Barristers», кандидат юридичних наук, доцент, член комітету з питань юридичної освіти Національної асоціації адвокатів України.

Гловюк Ірина Василівна – адвокат, науковий радник АО «Barristers», доктор юридичних наук, професор, член Науково-консультативної ради при Верховному Суді, член комітетів захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, з кримінального права та процесу, з питань юридичної освіти Національної асоціації адвокатів України, комітету із конституційного правосуддя та прав людини Ради адвокатів Одеської області.

Джерело: ukrainepravo.com
334
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА