Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
06.08.2019
АВТОР: Партнер АО «Barristers» Костянтин Глоба

Заслугою команди АО «Barristers» став виправдувальний вирок за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 222, ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358, ч. 2 ст. 358, ч. 3 ст. 358 КК України

6 серпня 2019 року команда АО «Barristers» за обвинуваченням ч. 2 ст. 222, ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358, ч. 2 ст. 358, ч. 3 ст. 358 КК України у Святошинському суді м. Києва отримала виправдувальний вирок.

Як повідомив на своїй сторінці у фейсбуці партнер, адвокат АО «Barristers» Костянтин Глоба, чотири роки тому до нього  прийшов клієнт, історія якого вразила до глибини душі. Вразило нахабство слідства, відсутність безсторонності судового процесу, вразили “професійні” потерпілі у провадженні. Загалом, вразило усе, що він почув.

Коли його, на той момент, помічниця Інна Тецька почула цю історію, то вмовила його pro-bono взяти захист у цьому провадженні на завершальній стадії судового розгляду, а саме – на стадії доповнень.

Незважаючи на патовість ситуації, у нас, фактично, вийшло розпочати судовий розгляд з самого початку. В процесі роботи, через декілька років до цієї справи приєдналась помічниця партнера, адвоката АО «Barristers» Костянтина Глоби – вже в якості Адвоката, оскільки, на той час, отримала Свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю.

Спільними зусиллями вдалось провести дійсно справедливий судовий розгляд. Перед дебатами чотири рази намагались змінити обвинувачення, змінилось близько десяти прокурорів у процесі, потерпілі починали намагатись вибачатись та плутатись у свідченнях, почали відбуватись ті речі, коли прокуратура і потерпілі у процесі провадження вийшли на самих себе…

Джерело: Судовий репортер
1605
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА