Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
14.02.2019
АВТОР: ПАРТНЕР АО "BARRISTERS" ШЕВЧУК ОЛЕКСІЙ

ЗАЯВА ГОЛОВИ АО “BARRISTERS” ОЛЕКСІЯ ШЕВЧУКА ЩОДО НЕЗАКОННОГО ВТРУЧАННЯ В ПРОФЕСІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ АДВОКАТІВ ОБ’ЄДНАННЯ

Нам стало відомо про провокації, які готуються з метою протидії захисту нашим адвокатським об’єднанням Голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера. З учорашнього дня телефони всіх наших адвокатів (Костянтин Глоба, Андрій Левковець, Олександр Шадрін), що здійснюють захист клієнта, прослуховуються, а електронні поштові скриньки зламані. Крім того, невідомі люди чергують біля наших офісів, а також біля домашніх адрес адвокатів АО Barristers.

Ми підозрюємо, що до цього причетні представники Служби безпеки України. Ми стурбовані за життя та здоров’я наших колег і сімей!

Дану заяву ми направляємо керівникам Служби безпеки Україні, Генеральної прокуратури України й Державного бюро розслідувань. Просимо їх втрутитися в дане питання й забезпечити державну охорону нам та нашому клієнту.

Просимо розцінювати це повідомлення, як офіційну заяву щодо кримінального правопорушення, яке відбувається по відношенню адвокатів нашого АО, а також щодо втручання в їх професійну діяльність.

Крім того, сьогодні суд прийняв рішення про направлення матеріалів цієї справи для перевірки на наявність незаконних дій щодо адвокатів співробітниками правоохоронних органів.

Джерело: new.pravo.ua
741
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА