Новини
Останні події, новини зі світу юриспруденції,
інформаційні статті
28.10.2020
АВТОР: Barristers

ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» із постатейною систематизацією окремих правових позицій ВС: другий науково-практичний проєкт АО «Barristers»

Адвокатське об’єднання «Barristers» працює не тільки на захист прав клієнтів, а й в інтересах всієї правничої спільноти: після КПК України другим амбітним проєктом АО «Barristers» став Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» із постатейною систематизацією окремих правових позицій Верховного Суду.

Це інноваційний науково-практичний продукт: практика Верховного Суду (яка включає практику Великої Палати Верховного Суду, Касаційного адміністративного суду, Касаційного цивільного суду, Касаційного господарського суду, Касаційного кримінального суду), яка систематизована за статтями Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».


До практично кожної статті Закону у предметному (за юрисдикціями) та хронологічному порядках розміщено правові позиції з відповідного питання, викладені у постановах Верховного Суду кожної юрисдикції. Кожна правова позиція супроводжується QRкодом, який надає можливість миттєво отримати доступ до потрібного рішення суду у повному обсязі. Практика Верховного Суду наведена станом на 1 липня 2020 року.

Систематизація практики ВС за статтями Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» є доступним для замовлення на сайті (https://barristers.org.ua/shop/).

Посібник є першим друкованим виданням, у якому за статтями Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльніcть» систематизовано правові позиції Верховного Суду за усіма юрисдикціями.

Загальний обсяг книги – 424 сторінки.
Вартість книги становить – 650 грн.

Замовлення можливо оформити за посиланням (https://barristers.org.ua/shop/) або надіславши заявку на Viber|Telegram: +38 (093) 705 53 20 та вказати наступні дані:
ПІБ отримувача
номер телефону
кількість книг
номер відділення Нової пошти.

Передоплата обов’язкова.

Джерело: Barristers
1052
ВСІ НОВИНИ НАСТУПНА НОВИНА