Армандс Вискерс

Юрист, голова представництва в Латвійській Республіці

ОСВІТА

У 2005 році закінчив Латвійський університет, пройшовши кваліфікаційний атестат професійного юриста, отримавши професійну кваліфікацію юриста. Пізніше, в 2009 році закінчив Латвійський університет, отримавши аспірантуру за спеціальністю «Юриспруденція і професійна юриспруденція». Спеціальність: комерційне право, договірне право, імміграційне право.

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД

До 2011 року займався комерційним правом, договірним і правом нерухомості, займав посаду юриста в юридичній фірмі «Резиденти» в Ризі, Латвія. У 2011 році в Ризі, Латвія, заснував міжнародну юридичну фірму «Baltic Legal», ставши засновником і керуючим партнером фірми. З 2011 року постійно працює в області європейського корпоративного та податкового права, імміграційного законодавства та політики Європейського союзу, що займаються питаннями отримання посвідки на проживання, іноземними інвестиціями та юридичними питаннями, пов'язаними з бізнесом.

ПРОФЕСІЙНІ ДОСЯГНЕННЯ

Успішно представляв значну кількість клієнтів в адміністративному порядку, шляхом оскарження рішень і постанов державних чиновників. Веде і завершує значна кількість імміграційних справ у відношенні виду на проживання в Європейському Союзі / Blue Card, включаючи повний юридичний керівництво в ході процедури. Виступав в якості уповноваженого представника у великій кількості справ з іноземними інвестиціями, надаючи повний юридичний супровід інвестиційних операцій. Виконав значну кількість процедур реєстрації компаній в різних юрисдикціях, включаючи кілька великих міжнародних корпорацій. Виступав в якості консультанта з питань оподаткування та корпоративного права для корпоративних клієнтів.

Електронна пошта:armandswhiskers@barristers.org.ua