Михальчук Микола

Помічник адвоката

ОСВІТА

 У 2014 році закінчив з відзнакою Володимир-Волинський агротехнічний коледж за спеціальністю Правознавство, отримав освітньо-кваліфіційний рівень молодший спеціаліст права.

У 2018 році закінчив Національний університет природокористування і біоресурсів України та отримав диплом магістра за спеціальністю Правознавство.

Листопад 2019 р.  – січень 2020 р. – пройшов навчальний курс експерта з техніки мовлення та ораторського мистецтва Світлани Василенко  «Ораторське мистецтво та риторика».

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

З жовтня 2016 по липень 2017 року  –  працював в Голосіївському районному суді міста Києва на посаді секретар суду.

З вересня 2017по 15 грудня 2017 р. – юрист у ЮК «Шевчук та партнери»

З 15 грудня 2017 року став учасником Адвокатського Об’єднання «Barristers».

3 листопада 2019 р.  помічник адвоката Адвокатського об’єднання «Barristers».

З грудня 2019 р. – керівник сектору взаємодії з Вищими навчальними закладами Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України. 

НАУКОВО ПРАКТИЧНІ ПУБЛІКАЦІЇ

1.            Как сделать процедуру банкротства эффективным способом  «ОЧИЩЕНИЯ» БИЗНЕСА? (ИСТОЧНИК «ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА» режим доступу: https://pravo.ua/kak-sdelat-proceduru-bankrotstva-jeffektivnym-sposobom-ochishhenija-biznesa/).

  1. «Товариства в новому вимірі» (Закон і Бізнес №43/2018), режим доступу:https://zib.com.ua/ua/print/135024pravila_gri_na_pravovomu_poli_vedennya_biznesu_dokorinno_zmi.html.
  2. Панацея чи плацебо? З огляду на досвід європейських країн невдовзі ВАКС розглядатиме справи про безкоштовний проїзд у громадському транспорті (Закон і Бізнес № 6/2020) режим доступу: https://zib.com.ua/ua/print/141456nevdovzi_vaks_rozglyadatime_spravi_pro_bezkoshtovniy_proizd_.html.
  3. Про відвід слідчої судді у кримінальному процесі (Дзеркало суддів), режим доступу: http://suddya.com.ua/news/insi-sudi/zvernit-uvagu/vidvidslidcoisuddiukriminalnomuprocesi?fbclid=IwAR0LvbJ0xzSSUJRuWFuOwIcLtjSLCdIqv25TgJLKAYG00xuAYwTpzTzqdoE.

Електронна пошта:[email protected]