Бессараба Ірина

Адвокат

ОСВІТА

У 2008 отримала диплом з відзнакою про вищу освіту, за спеціальністю: «правознавство», кваліфікація – магістр - Одеської національної юридичної академії (на сьогодні Національний університет “Одеська юридична академія”).

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

З 2008 року розпочала свою трудову діяльність за здобутою спеціальністю на підприємствах та установах різних форм власності, зокрема:

У період з 2008 по 2009 р.р. юрисконсульт юридичного відділу Кредитної спілки (представництво інтересів юридичної особи в судових органах).

З 2010 по 2014 р.р. юрист відділу правового забезпечення і контролю управління архітектури та містобудування Одеської міської ради            (юридичний супровід, претензійно-позовна робота). Отримала почесну грамоту від міського голови Одеської міської ради  за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків (08 жовтня 2012 року).

У період з 2014 по 2015 р.р. юрисконсульт юридичного департаменту приватного акціонерного товариства (юридичний супровід поточної господарської діяльності підприємства, претензійно-позовна робота, організація та проведення процедур державних закупівель (тендерів), робота з Антимонопольним комітетом України).

З 2015 по 2019 р.р. юрист групи компаній з надання послуг у сфері поводження з  небезпечними та безпечними відходами (перевезення, утилізація, видалення,  знешкодження, захоронення відходів) – (ліцензійний супровід, корпоративна та договірна робота, комплексна робота з системою електронних закупівель «Прозорро» (публічні закупівлі), представництво інтересів у судових та правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування).

У січні 2019 року на підставі рішення Ради адвокатів Одеської області отримала свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 003621.

З лютого 2019 року стала учасником Адвокатського об’єднання «Barristers».

Електронна пошта:patsyukirina@barristers.org.ua