Тецька Інна

Адвокат

ОСВІТА

У 2005-2009 рр. – студентка Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка У 2009 році  отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та здобула кваліфікацію юриста. У 2015-2016 рр. – студентка Національної академії внутрішніх справ. У 2016 році – отримала диплом магістра за спеціальністю «Правознавство».

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

З квітня 2010 року по липень 2014 року – паспортист відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Солом’янського РУ ГУМВС України в місті Києві З вересня 2014 року по лютий 2016 року – юрист Юридичного агентства «Шевчук та партнери»

З березня 2016 року по 22 березня 2018 року – помічник адвоката Глоби Костянтина Вікторовича – партнера Адвокатського об’єднання «Баррістерс».

З 15 грудня 2017 року стала учасником Адвокатського об’єднання «Barristers».

23 березня 2018 року отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю серія КС № 6549/10 на підставі рішення Ради адвокатів Київської області.

ДОДАТКОВІ ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ

Участь у семінарах, тренінгах: приймала участь в формах ААУ; Legal High School; міжнародних юридичних форумах; юридичних бізнес-форумах; курс «CRIMINAL LAW & BUSINESS PROTECTION»;

Протягом 2018 - 2019 років прослухала тренінговий курс «Базові навички медіації» та має сертифікати Одеської обласної Групи медіації і Центру медіації;

Медіатор в сфері господарських, корпоративних, сімейних, адміністративних спорах та  в кримінальних справах (відновне правосуддя).

ЧЛЕНСТВО:

Член Національної асоціації медіаторів України (http://namu.com.ua/ua/members/218/).

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Протягом 2018-2019 років підвищила кваліфікацію, приймавши участь у ІІ Податковому форумі ААУ «TAX&BUISNESS TALKS» та ІІ Судовому форумі ААУ; виступ у якості сертифікованого лектора на заході "Загальний курс для підвищення кваліфікації адвокатів".

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

  • злочини проти національної безпеки;
  • злочини у сфері господарської діяльності;
  • злочини проти власності;
  • злочини проти правосуддя.

ДОСЯГНЕННЯ

Виправдувальний вирок за ст.ст. 222 ч.2; 27 ч.5, 358 ч.1; 358 ч.2; 358 ч.3 КК України (шахрайство з фінансовими ресурсами; підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів )

НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ ПУБЛІКАЦІЇ

  1. До питання використання поліграфа в кримінальному процесі України /Тецька І.М./ Наукове забезпечення досудового розслідування: проблеми теорії та практики: Збірник тез доповідей V Всеукраїнської науково-практичної конференції  (Київ, 8 лип. 2016 р.)- К.: Національна академія внутрішніх справ-314 с.
  2. Отвод как неуважение к суду: анализ решения ЕСПЧ «Михайлова против Украины» [Електронний ресурс] / Юридическая практика: газета украинских юристов.
  3. Имущество в законе. Вернуть арестованное состояние поможет не только Фемида, но и КДКП [Електронний ресурс] Закон і Бізнес 

Електронна пошта:tetska@barristers.org.ua