Жовтан Юрій

Партнер

Освіта

В 2009 році отримав диплом магістра права Одеської національної юридичної академії (на сьогоднішній день Національний університет “Одеська юридична академія”), за спеціальністю - правознавство.

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

У 2006 році працював у товаристві з обмеженою діяльністю «Фахівець» на посаді заступника директора з юридичних питань.

01 липня 2008 року переведений на посаду начальника юридичного відділу, де працював до 31 жовтня 2010 року.

У 2010 році було призначено на посаду помічника судді Комінтернівського районного суду Одеської області. У 2011 року став співзасновником Приватного підприємства «Юридична контора «Принцип».

У жовтні 2012 року на підставі рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 2414.

З 15 грудня 2017 року - став партнером Адвокатського об’єднання «Barristers».

ЗА ЧАС СВОЄЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НАБУВ ЧЛЕНСТВА В ТАКИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ:

24 жовтня 2012 року став членом адвокатського об’єднання «Одеська обласна колегія адвокатів» у складі якої перебуваю до теперішнього часу.

В період  адвокатської діяльності за 2014-2017 роки був нагороджений:

- Подякою НААУ за сприяння розвитку та зміцнення адвокатури в Україні, сумлінну і плідну працю, спрямовану на захист Конституційних прав громадян і зміцнення законності, високий професіоналізм та постійне вдосконалення адвокатської майстерності;

- Почесною грамотою Головою Ради адвокатів Одеської області за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу утвердження принципу верховенства права і законності  та з нагоди Дня адвокатури у 2014 р.;

- Подякою Асоціації правників України за участь в якості судді у ХІ Всеукраїнських змаганнях «Майстерність судової промови» 21-22 листопада 2015 р. у м. Одеса;

- Сертифікатом Ради адвокатів м. Києва і Центру стажування та підвищення кваліфікації адвокатів за участь у Третьому Міжнародному адвокатському форумі «Розвиток правової системи України. Місце і роль адвокатури» 2 липня 2016 р.

 

НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ ПУБЛІКАЦІЇ:

 1. Судьи отказывают в открытии производств по жалобам о необоснованности подозрения [Електронний ресурс] / Юридична практика. - Режим доступу: http://pravo.ua/news.php?id=0654232 (02.04.2018 р.)

Електронна пошта:zhovtan@barristers.org.ua