Жовтан Юрій

Партнер

Освіта

В 2009 році отримав диплом магістра права Одеської національної юридичної академії (на сьогоднішній день Національний університет “Одеська юридична академія”), за спеціальністю - правознавство.

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

У 2006 році працював у товаристві з обмеженою діяльністю «Фахівець» на посаді заступника директора з юридичних питань.

01 липня 2008 року переведений на посаду начальника юридичного відділу, де працював до 31 жовтня 2010 року.

У 2010 році було призначено на посаду помічника судді Комінтернівського районного суду Одеської області. У 2011 році став співзасновником Приватного підприємства «Юридична контора «Принцип».

У жовтні 2012 року на підставі рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 2414.

З 15 грудня 2017 року - став партнером Адвокатського об’єднання «Barristers».

Аспірант кафедри кримінального процесу Одеському державному університеті внутрішніх справ.

ЗА ЧАС СВОЄЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НАБУВ ЧЛЕНСТВА В ТАКИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ:

24 жовтня 2012 року став членом адвокатського об’єднання «Одеська обласна колегія адвокатів» у складі якої перебуваю до теперішнього часу.

В період  адвокатської діяльності за 2014-2020 роки був нагороджений:

- Подякою НААУ за сприяння розвитку та зміцнення адвокатури в Україні, сумлінну і плідну працю, спрямовану на захист Конституційних прав громадян і зміцнення законності, високий професіоналізм та постійне вдосконалення адвокатської майстерності;

- Почесною грамотою Головою Ради адвокатів Одеської області за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу утвердження принципу верховенства права і законності  та з нагоди Дня адвокатури у 2014 р.;

- Подякою Асоціації правників України за участь в якості судді у ХІ Всеукраїнських змаганнях «Майстерність судової промови» 21-22 листопада 2015 р. у м. Одеса;

- Сертифікатом Ради адвокатів м. Києва і Центру стажування та підвищення кваліфікації адвокатів за участь у Третьому Міжнародному адвокатському форумі «Розвиток правової системи України. Місце і роль адвокатури» 2 липня 2016 р.

- Подякою від голови Ради адвокатів Одеської області за сприяння розвитку та зміцнення адвокатури, високий професіоналізм, дотримання правил адвокатської етики, відданість обраній професії та з нагоди державного свята – Дня адвокатури – 19 грудня 2018 року.

- Подякою президента ВГО «Асоціації адвокатів України» за сприяння розвитку та зміцнення інституту адвокатури України, вагомий особистий внесок у розбудову адвокатської професії, сумлінну працю та професіоналізм та підтримання високих професійних стандартів.

- Подякою від президента ВГО «Асоціації адвокатів України» за виступ на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» - 06 липня 2018 року.

- Сертифікатом від голови Ради адвокатів Одеської області та голови Комітету ЗППА та РГАД за участь в семінарі з підвищення кваліфікації адвокатів на тему: «Новели кримінального законодавства та стадії досудового провадження».

- Сертифікатом від керуючого партнера адвокатського об’єднання «Консалтингова фірма «Домінанта» та президента ААУ про участі у заході з підвищення кваліфікації адвокатів – Захист бізнесу 2018.

- Сертифікатом від голови Ради адвокатів Одеської області про участь у заході підвищення кваліфікації адвокатів щодо участі у VIII Міжнародній науково-професійній конференції – «АДВОКАТУРА: МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ ТА МАЙБУТНЄ» - 17 листопада 2018 року.

- Сертифікатом АО «Barristers» - як партнер адвокатського об’єднання удостоєний носити нагрудний знак у вигляді профілю привілейованих адвокатів у Великій Британі та країнах співдружності – баррістерів.

- Медаллю святого Архістратига Михаїла та грамотою «за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та за жертовність і любов до України».

НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ ПУБЛІКАЦІЇ:

  1. Судьи отказывают в открытии производств по жалобам о необоснованности подозрения [Електронний ресурс] / Юридична практика. (02.04.2018 р.)
  2. Проблемні питання удосконалення статті 290 КПК України / Українська модель кримінальної юстиції:блукаючи задзеркаллям 2020р. - с 37-39
 
Електронна пошта:zhovtan@barristers.org.ua