Не зважаючи на те, що основним напрямком нашої діяльності являється надання правової допомоги у кримінальних справах, однак, для найбільш повного захисту та представництва інтересів наших Клієнтів в Адвокатському об’єднанні «Barristers» працюють адвокати у сфері цивільного права.

Цивільне право покликано регулювати переважну більшість взаємин громадян, юридичних осіб та інших суб’єктів цивільних правовідносин між собою.

Ці відносини виникають, як правило, з волі їхніх учасників, які самі визначають і зміст таких відносин, і навіть особливості їх зміни чи припинення.

Однак, слід констатувати, що не всі громадяни в змозі правильно зясувати зміст окремих положень закону, скласти договір з контрагентом (н-д, оренди, купівлі-продажу, поставки, підряду) так, щоб у майбутньому не виникло негативних правових наслідків при їх зміні/розірванні, вчасно вступити в спадщину, або ж зрозуміти на яку частку при поділі майна має кожен із подружжя.

Варто зазначити, що адвокати нашого об’єднання є фахівцями зі значним стажем роботи та великою кількістю клієнтів не лише у цивільних справах, а й у його підгалузях та напрямках, як-от: Спадкове, Сімейне та Земельне право. Вони також невпинно продовжують підвищувати свій рівень знань у нових та прогресивних сферах , таких як ІТ-право.

Тому, для вирішення цих та інших питань, представництва інтересів у суді, в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та в приватних установах доцільно залучати компетентного адвоката, якого Ви можете знайти в Адвокатському об’єднанні «Barristers».

Всі статті Наступна стаття