Жовтан Юрій
Жовтан Юрій
партнер
 • Кримінальне право та процес
 • Стаж в галузі права: 18 років (з них 12 років адвокат)
 • 2023 рік 

Нагороджений Національною асоціацією адвокатів України почесною відзнакою НААУ 3-го ступеня.
Нагороджений почесною грамотою Одеської обласної ради за плідну роботу щодо зміцнення законності та верховенства права, надання правової допомоги населенню регіону, військовим в період воєнного стану, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди Дня незалежності України.

 • 2022 рік 

Нагороджений Національною асоціацією адвокатів України Подякою за вагомий особистий внесок у розбудову інституту адвокатури, утвердження принципу верховенства права, дотримання високих стандартів професії та відданість її ідеалам, а також з нагоди свята – Дня адвокатури.

 • 2021 рік

Нагороджений почесною грамотою Союзу юристів України за активну роботу в Союзі юристів України та вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, зміцнення законності і правопорядку.
Нагороджений почесною грамотою Одеської обласної ради за вагомий особистий внесок у затвердження верховенства закону, баготорічну плідну роботу щодо зміцнення законності й надання правової допомоги населенню регіону, високий професіоналізм та з нагоди Дня юриста.
Нагороджений почесною відзнакою Одеського міського голови «Подяка».

 • 2020 рік

Нагороджений Подякою від Голови Ради адвокатів Одеської області за сприяння розвитку та зміцнення адвокатури, високий професіоналізм, дотримання правил адвокатської етики, відданість обраній професії та з нагоди професійного свята – Дня адвокатури.
Нагороджений медаллю святого Архістратига Михаїла та грамотою «За заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та за жертовність і любов до України».
Нагороджений Асоціацією адвокатів України нагороджений Подякою за активну участь у роботі Асоціації адвокатів України, сприяння розвитку інституту адвокатури в Україні, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня адвокатури України.

 • 2019 рік

Нагороджений Асоціацією адвокатів України, за сприяння розвитку інституту адвокатури в Україні, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня адвокатури.

 • 2018 рік

Нагороджений Подякою від голови Ради адвокатів Одеської області за сприяння розвитку та зміцнення адвокатури, високий професіоналізм, дотримання правил адвокатської етики, відданість обраній професії та з нагоди державного свята – Дня адвокатури. 
Нагороджений Подякою президента ВГО «Асоціації адвокатів України» за сприяння розвитку та зміцнення інституту адвокатури України, вагомий особистий внесок у розбудову адвокатської професії, сумлінну працю та професіоналізм та підтримання високих професійних стандартів.
Нагороджений Подякою від президента ВГО «Асоціації адвокатів України» за виступ на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк».

 • 2015 рік

Нагороджений Подякою Асоціації правників України за участь в якості судді у ХІ Всеукраїнських змаганнях «Майстерність судової промови» 21-22 листопада 2015 р. у м. Одеса.

 • 2014 рік

Нагороджений Подякою НААУ за сприяння розвитку та зміцнення адвокатури в Україні, сумлінну і плідну працю, спрямовану на захист Конституційних прав громадян і зміцнення законності, високий професіоналізм та постійне вдосконалення адвокатської майстерності.
Нагороджений Почесною грамотою Головою Ради адвокатів Одеської області за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу утвердження принципу верховенства права і законності  та з нагоди Дня адвокатури у 2014 р..

 • Жовтан Ю.В. Окремі питання застосування положень статті 290 КПК України у контексті відкриття матеріалів кримінального провадження стороною захисту прокурору. Юридичний науковий електронний журнал №5/2023 С.  493-496
 • Жовтан Ю.В. Доступ до матеріалів досудового розслідування у кримінальному провадженні, яке містить відомості, що становлять державну таємницю. Серія: Право 2023 №3 (81). 166-172
 • Жовтан Ю.В. Проблемні питання удосконалення статті 290 КПК України. Рада адвокатів Одеської області Одеська обласна колегія адвокатів «Вісник Одеської адвокатури» №2-3, 2023. С. 31-32.
 • Жовтан Ю.В. Проблемні питання надання для ознайомлення матеріалів кримінального провадження експертам та спеціалістам. Проблеми досудового розслідування в сучасних умовах: правові і організаційні аспекти. Міжнародна науково-практичної-конференції (29 квітня 2021 року).  Одеса: ОДУВС, 2021. С 34-36
 • Жовтан Ю.В. Проблема визначення строків ознайомлення з матеріалами досудового розслідування сторонами кримінального провадження в порядку, передбаченому ст. 290 КПК України. European Reforms Bulletin. 2021. № 4. С. 45-51
 • Жовтан Ю.В. Право на доступ до матеріалів досудового розслідування як стандарт належної правової допомоги . Південноукраїнський правничий часопис. 2021. №3. Ч.2. С.  42-48
 • Проблемні питання удосконалення статті 290 КПК України / Українська модель кримінальної юстиції:блукаючи задзеркаллям 2020р. - с 37-39. Посилання:http://aord.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/European-Reforms-Bulletin_4_2021-1.pdf
 • Zhovtan Y.V. The Problem of Determining the Terms of Acquaintance with the Materials of the Pre-trial Investigation by the Parties of the Criminal Proceedings in Accordance with Article 290 of the CPC
 • Право на доступ до матеріалів досудового розслідування як стандарт належної правової допомоги Посилання:http://dspace.oduvs.edu.ua/handle/123456789/2778
  Жовтан Ю.В. проблемні питання удосконалення статті 290 КПК України.
 • Українська модель кримінальної юстиції: блукаючи задзеркаллям.VI  (XIX) Львівський форум кримінальної юстиції: збірник матеріалів науково-практичної конференції (17-18 вересня 2020 року).  Львів: Льв ДУВС, 2020. С 37-39
 • Судьи отказывают в открытии производств по жалобам о необоснованности подозрения [Електронний ресурс] / Юридична практика. (02.04.2018 р.)

У 2024 році в Одеському державному університеті внутрішніх справ присуджено ступень доктора філософії. 

З 2020 – 2023 р. аспірант кафедри кримінального процесу Одеського державного університету внутрішніх справ.

У 2009 році завершив навчання в Одеській національній юридичній академії (на сьогоднішній день Національний університет “Одеська юридична академія”), за спеціальністю – правознавство, та отримав Диплом магістра права.

Напишiть нам

Потрібна консультацiя — звертайтесь