У межах підтримки бізнесу, на запрошення Торгово-промислової палати України команда Barristers Commercial взяла участь у семінарі  «Експорт-імпорт 2024», що відбувся у місті Полтава.

У межах підтримки бізнесу, на запрошення Торгово-промислової палати України команда Barristers Commercial взяла участь у семінарі «Експорт-імпорт 2024», що відбувся у місті Полтава.

Друзі, 21 травня 2024 року у місті Полтава за підтримки Ukrsibbank    спільно з Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI  відбувся практикум «Експорт-Імпорт 2024: контракти, митниця, судова практика, валютний контроль, логістика. Практичні поради для бізнесу», до участі у якому долучилась й команда Barristers Commercial.
 Головний спікер та експерт у сфері міжнародної торгівлі, офіційний сертифікований тренер ICC з правил «Інкотермс 2020» в Україні @Микола Ларін розповів про експортно-імпортні операції під час воєнного стану, як працювати з ризиками в міжнародній торгівлі, практичні питання логістики тощо.
 Спікер Barristers Commercial адвокат Катерина Данилова висвітлила запровадженні нововведення валютного контролю у 2023-2024 рр., поділилась практичними порадами представникам бізнесу щодо взаємодії з митними та податковими органами, а також актуальною судовою практику у сфері ЗЕД.
 Спільно з очільниками регіональних митних та податкових органів обговорювали проблемні питання та шляхи їх вирішення задля підтримки українських підприємців.Дякуємо організаторам за чудовий захід та довіру до Barristers Commercial!
 Надійний партнер Вашого бізнесу Ukrsibbank  та команда Barristers Commercial не припиняє підтримувати бізнес та запрошує до участі у наступному семінарі, що відбудеться 04 червня 2024 року у місті Одеса.
https://www.facebook.com/ukrsibbank
https://www.facebook.com/ucci.org.ua
https://www.facebook.com/profile.php?id=100034199706439
Автор: Barristers

Джерело: Barristers Facebook

Напишiть нам

Потрібна консультацiя — звертайтесь